İsggep kazandırır

Bizi tanıyın

Alanında uzman kadro ile

İsggep kazandırır

Alanında uzman eğitmenler

İSGGEP Eğitim Kurumları; kurucuları eğitim sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren ve bizzat eğitimci olan, sektörün öncüsü olan kişilerdir. İSGGEP Eğitim Kurumları eğitim faaliyetlerine aynı titizlikle ve azimle devam eden bir kuruluştur. Bünyesinde görev alan eğitimciler, kitap yazarı olan deneyimli ve uzman eğitmenlerdir.
Türkiye'nin en ünlü eğitim kadrosu ile sınavlara evinde hazırlanırsın.
Tecrübeli ve alanında uzman öğretmenlerle ders yaparak net bilgi ve yüksek ilgiyle sınava hazırlanırsın!
Her Sene Türkiye Dereceleri
Alanında Uzman Kadro
Tüm Platformlardan Erişim
Sınırsız İzleme Hakkı
Soru Analizleri
7/24 Erişim

Akademik kadro ile etkili eğitim stratejisini yakala

İş güvenliği uzmanlığı

100%

İşyeri hekimliği

100%

Diğer sağlık personeli

100%

Eğitim kadromuz

Türkiye'nin alanında uzman eğitim kadrosu

Online eğitim ile sınavlara hazırlanmanın en etkili yolu

Vizyonumuz

Verimliliği arttırırken endişelerinizi azaltmak, süreçlerde ilerleme sağlamak, planlama, yenilik ve araştırmayla standartlarını hep bir adım önceye taşımak İSGGEP Eğitim Kurumları için olmazsa olmazıdır. Modernlik, teknolojinin akıllı kullanımıyla işini geleceğe taşımayı hedefler. İş Sağlığı ve Güvenliği alanında, sizlerin verdiği güven ve destek ile birlikte her zaman tercih edilen kuruluş olmak ana hedefidir.

Misyonumuz

İSGGEP Eğitim Kurumları, değerli üyelerimizin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutar. Bu ilkeyle çağı yakalayan, standartların ötesinde iş güvenlik kültürünü yaymayı misyon edinmiştir. Kalite, güven ve huzur olmazsa olmazıdır. Üyelerimiz için değer oluşturmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek önceliğidir. Verimlilik kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirler. Çevre, çalışan güvenliği, teknolojiyi takip etmek iş anlayışının ayrılmaz bir parçasıdır. İş güvenliğini kaliteli hizmetle birleştirmek öncelikleri arasındadır.